Przebicie zmiany skórnej na piersi a pojawienie się zaczerwienienia

Witam, ok 2 miesiące temu na lewej piersi zauważyłam dosyć dużego(wielkości małego paznokcia) pryszcza(?) pełnego ropy. Leciutko nakłułam igłą i oczyściłam, przymyłam wodą utlenioną. Wczoraj zauważyłam dokładnie w tym samym miejscu zaczerwienienie z ciemną małą plamką po środku. Czy powinnam się martwić? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mogę ocenić w takiej sytuacji zmiany. Zalecam obserwacje i w razie dużych wątpliwości kontakt z lekarzem. Prawdopodobnie ta czarna plamka to skrzepła krew. Pozdrawiam