Przebieg biopsji szyjki macicy

Witam serdecznie.Dostałam skierowanie do pracowni Patofizjologii Szyjki Macicy w Poznaniu na biopsję z szyjki macicy.Chciałabym się dowiedzieć czy przed zabiegiem dostanę jakieś znieczulenie.Jestem młoda osobą i nie rodziłam ,na dodatek choruję na cukrzycę typu 1 jaki i na wiele innych schorzeń.Proszę o odpowiedz na maila.

*Bez podania przez Panią adresu poczty e-mail, nie mam możliwości w tym portalu odpowiadać na maila.