Przebieg gojenia rany po usunięciu gruczołu spod pachy

Witam, dwa miesiące temu miałam zabieg. Chirurg wyciął mi gruczoł (krew, ropa, woda) pod pacha. Do tej pory rana jest otwarta i leci mi z niej ropa albo krew, czasami swedzi, a często boli. Wokół rany kolor skory jest ciemny. Czy muszę jak najszybciej zgłosić się do rodzinnego, czy to po prostu taka moja uroda?

Witam.Zapewne chodzi o ropne zapalenie gruczołów potowych. Po nacięciu (zapewne nie wycięciu) leczenie powinno być kontynuowane w poradni chirurgicznej z przepłukiwaniem rany i wykorzystaniem specjalistycznych opatrunków.