Przebieg zabiegu usuwania hemoroidów

Witam. Mam pytanie: Czy w trakcie usuwania hemoroidów z odbytu w znieczuleniu miejscowym będę miała przykryte inne części intymne ciała? Zabieg ma być wykonywany w pozycji ginekologicznej. Czy mogę odmówić obecności przy zabiegu osób uczących się zawodu? Dodam,że mam złe doświadczenia z wcześniejszego pobytu w szpitalu, jeśli chodzi o podmiotowe traktowanie.

Podczas zabiegu nie ma możliwości pełnego zasłonięcia "części intymnych". Można wykonać zabieg w innej pozycji ciała jeśli pozwalają na to zmiany chorobowe. Podczas zabiegu można odmówić obecności studentów.