Przebieg zakażenia bakteryjnego

córka mojej znajomej zaraziła sie w domu (starców) bakterią właśnie nie wiem jaką ale końcówka to coś typu koki ,dwa dni wystarczyło by ja zniszczyc tj.ta dziewczynę ponoc to bardzo żadka odmiana bakteri a ona to az żygała krwią bakteria zniszczona już jest przez lekarzy ale zostawiła ogromne spustoszenie w organiżmie i ta dziewczyna ma bardzo małe szanse na przeżycie ,nie wspomne o panice typu sanepid ,więc pytam co to za bakreria

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie tak skąpego opisu bardzo ciężko jest określić rodzaj bakterii. Najlepiej proszę zapytać się znajomej co to za bakteria.