Przebudzenia podczas snu

Witam. Chciałabym się zapytać o pewne zjawisko, które dyskomfort. Bliżej poranka "budzę się". Wraca mi świadomość. Wiem, że śpię i leżę w łóżku, ale nie mogę się raczej poruszyć. Tak, jakby moje ciało spało, a ja sama nie. Leżę i czekam na budzik nie mogąc nic ze sobą zrobić. Moje myśli płyną względnie normalnie, ale jest to bardzo nieprzyjemne oczekiwanie i dość męczące psychicznie. Czy istnieje sposób na zlikwidowanie tego stanu?

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry bądź do psychologa, którzy będą mogli ocenić źródło problemu i zaproponować metody zaradcze. Pozdrawiam

Dobry wieczór,
Aby dobrze zrozumieć Pani problem i podjąć odpowiednie kroki terapeutyczne, należy w pierwszej kolejności pogłębić wywiad i poszukać genezy występowania wspomnianych objawów. W tym celu polecam udać się do psychologa bądź psychiatry, który w indywidualnym kontakcie podejmie właściwe działanie i pomoże Pani uporać się z doświadczanym dyskomfortem.
Pozdrawiam,
Katarzyna Batugowska