Przebudzenia w nocy i zmęczenia

witam moja dziewczyna zesto budzi sie w nocy jest zmeczona i oslabiona co moze byc powodem tego jesli nie psychiczne problemy dziewzyna lepiej czuje sie wieczorem, a rano jest fatalnie, czuje sie slabo i nie wyspana byla u lekarza ale badanie ma ok.. bierze jakis syrop na sen wiec o co chodzi?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczony opis jest dość lakoniczny. Nie napisał Pan jakie leki przyjmuje Pani partnerka, jakie badania miała wykonane, jakie są ich wyniki, itd. Sugeruję, by skonsultowała się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada ją oraz pokieruje dalszym postępowaniem.