Przebywanie dziecka z depresją w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym

Dzień Dobry. Mam pytanie: Czy dziecko z depresją może przebywać w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym?? Wydaje mi się że z synem nie jest dobrze. Nie ma jeszcze zdiagnozowanej depresji, ale widze że jest źle. Raz już uciekł bo jest bity przez innych chłopców, którym nie zależy na nauce i przepustkach bo i tak nikt ich nie zabiera na urlopowanie. Dwa miesiące wakacji był w domu i już było nawet ok, chociaż jego zmiany nastrojów praktycznie w jednej chwili i nieboszczyka by wyprowadziły z rónowagi.

Witam, zbyt mało wiem na temat sytuacji Pani syna. Przede wszystkim wymaga on konsultacji u lekarza psychiatry i psychoterapeuty. Sam pobyt w ośrodku nie przyniesie zmian w zdrowiu i zachowaniu syna.