Przechylanie główki przez 7-miesięczne dziecko

Moja 7 miesieczna córka od kilku dni zaczęła przechylac głowę do ramienia. Robi tak tylko w jedną stronę. Wygląda to jak zabawa w akuku ale w mojej opinii z zabawą to nic wspólnego nie ma. Przechyla tak glowke albo kilka razy (ok3)w "jednej serii" albo wykonuje taki ruch pojedynczo.Zachowanie to nie ma raczej związku z porą dnia czy innymi aktywnościami. Wieczorem przed zasnieciem trze ucho po tej samej stronie.Do tej pory rozwój prawidłowy.

Może mieć problem laryngologiczny( świąd ucha , zapalenie, zatkanie trąbki itp. związane np. z ząbkowaniem) ale może to być też problem z symetria na pięcia mięśniowego , Jeśli potrafi kulać się na plecy i brzuszek, pełzać, podciąga do siadu, lubi leżec na brzuszku i podpiera się na otwartych dłoniach to raczej napięcie jest OK ale jeśli napina się, pręży na nogi, chce wstawać na nogi to świadczy o problemach z napięciem i jego symetria i wymaga trochę ćwiczeń.