Przechylenie stopy podczas ruchu

Witam, mam pytanie do ortopedy, czasem kiedy chodzę czuję, że lewa stopa lekko przechyla się w prawą stronę, czy to oznacza, że mam jakąś wadę?

Jeśli stopa pochyla się do środka - najczęściej jest to objaw płaskostopia podłużnego. Proszę obejrzeć, czy równo ściera Pani i deformuje obuwie, ew zgłosić się do ortopedy. Dodatkowo, żeby rozwiać wątpliwości można wykonać komputerowe badanie obciążeń stopy.
Pozdrawiam,
Dr n.med. Paweł Kołodziejski
chirurg stopy
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu