Przeciążenie kolana u 24-latka

Witam, Mam problem z kolanem byłem już u ortopedy powiedział że z kościami wszystko w porządku jednak mówił coś o przesileniu stawu po tygodniu wolnego dalej odczuwałem ból, a więc pojechałem jeszcze raz i powiedział że nie jest w stanie powiedzieć ile czasu potrzebuje noga żeby odpocząć i dojść do sił przepisał mi ibuflam(ibuprofen) 800mg miałem 3tygodnie spokoju i znowu to samo przeszedłem pół kilometra i nie mogłem prawie nogą ruszyć czy może to być jednak coś poważniejszego ?

Dzień dobry,

Jeżeli przez cały ten czas ból nie ustąpił to najprawdopodobniej nie jest to kwestia przeciążenia stawu kolanowego. Proszę ponownie udać się do lekarza- myślę, że warto będzie wykonać badania obrazowe USG i RTG by znaleźć przyczynę Pana dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.