Przeciążony staw nadgarstkowy

Mam przeciazony staw nadgarstkowy + zwiększoną ilosc plynu- czy moge zazywac lek OLFEN 50?

Dzień dobry,

zażywanie samego leku niestety może nie przynieść rozwiązania problemu tylko go ukryć na jakiś czas. Taki wzorzec często nie wynika nawet z samej mechaniki nadgarstka ale całej kończyny górnej bądź kręgosłupa szyjnego.

Polecam udać się do dobrego fizjoterapeuty lub osteopaty w celu dokładnego zbadania oraz terapii. Mogę kogoś polecić.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat