Przecięcie pieprzyka a badania kontrolne

Witam, posiadam pieprzyk, który dzisiaj przypadkiem lekko przecięłam (na środku) nożyczkami, gdy chciałam obciąć włosek. Lekko krwawił. Chciałam się dowiedzieć czy iść do lekarza na kontrole i czy panikować jeśli znamię nie powiększy się, bądź nie zmieni. Jeśli tak to po jakim czasie najlepiej taką kontrole odbyć. Pozdrawiam

Powinna Pani zbadać znamię dermatoskopowo lub za pomocą wideodermatoskopu u dermatologa . Najlepiej za kilka dni jak nie będzie już strupka.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska