Przecieranie oka po kontakcie z proszkiem do prania

roczna córka przetarła oko płynem do prania, na pogotowiu przepłukali jej oczka solą fizjol, doktor przepisała biodacynę w kroplach 3 razy dziennie po 1 kropli przez 4 dni,pediatra podczas wypisu ze szpitala powiedziala że jak na nastepny dzień nic niepokojacego nie bedzie sie działo to zeby jej nie dawać tylko płukac solą, nie podałam bidac., nie ma zadnej wydzieliny z oka ani zaczerwienienia, córka raz na jakis czas przeciera oko i czuje dyskomfort, poza tym nie ma zadnych objawów, co robić?

Milena Lubowicz

Skoro oko nie jest zaczerwienione to proszę jeszcze oczko przez kilka dni płukać, powinno być lepiej.
Pozdrawiam