Przecięte ścięgno palca środkowego lewej ręki

Dzień dobry. Mąż ma przecięte ścięgno palca środkowego lewej ręki.Wypadek miał miejsce 21.11.15 i wtedy też rana została zszyta w szpitalu na Wrocławskiej.Rana się zagoiła lecz palec nie zgina się,marznie,sinieje i boli. Boję się iż w końcu będzie trzeba go amputować. Czy mogę prosić o kontakt i pomoc? Bardzo proszę. pozdrawiam Halina

Proszę skonsultować męża na chirurgii ręki. Prawdopodobnie nie pracuje ścięgno. Należy ocenić, czy nadal jest brak jego ciągłości, czy doszło do zrostu. Konieczna jest ocena. Nie boimy się tu raczej amputacji a braku prawidłowego działania. Takie bywa ryzyko po tego typu urazach.