Przeciwciała kardiolipinowe, cytomegalia po poronieniach

witam! Mam pytanie jestem po dwoch poronieniach robiłam kilka badan na własna reke: przeciwciałakardiolipinowe,cytomegalia,ANA,Przeciwciała przeciw receptorom łożyska,kariotyp,p.c.przeciw peroksydazie tarczycy,p.c.rzeciw mikrosomalne watroby, toxoplasmosa,progesteron,prolaktyna,hormon folikulotropowy,hormon lutenizujacy i morfologie wszystkie wyniki wyszły w jak najlepszym porzadku nie wiem co robic dalej !? Jakie badania powinnam wykonac zeby spac spokojniej i moc sie dalej starac o baby?!

Jest wiele ośrodków typowo zajmujących się bezpłodnością i najlepiej skonsultować się w tej sprawie właśnie z takim ośrodkiem (najlepsza konsultacja byłaby u ginekologa-endokrynologa). Trzeba też wiedzieć, że obecnie przyczyna braku powodzenia w zajściu w ciążę leży po połowie po obu stronach płci (trzeba też skonsultować najlepiej z andrologiem swojego partnera).