Przeciwciała przeciw kardiolipinie w badaniach

Witam st.Monika Milik zrobiłam badania ale nic z nich nie rozumiem proszę o pomoc. Profil.krążące antykogulan.badanie LA1dRVVT test przesiewowy wynik26 jednostki L sek wartości refer (31-44) Białko S wynik 46 jednostki L% wartości r. (60-130) Profil:Przeciwciała przeciw kardiolipinie badania:p/kardiolipinie IgA, IgM, IgG <2.00 wartości r. <12.00Pl IgA, IgM, IgG E/ml

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik może sugerować niedobór białka S. Więcej informacji powinna Pani uzyskać u lekarza prowadzącego.