Przeciwciała w kl. IgG w ciąży

Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc w odczytaniu wyników.. Wirus różyczki Przeciwciała w kl. IgG 50,40 Toxoplazma gondii (ICD-9: X41) Przeciwciała w kl. IgG 3,00 Toxoplazma gondii (ICD-9:X45) Przeciwciała w kl. IgG 3,00 Przeciwciała anty HCV 0,081 Czy wszystko w porządku bo jestem w ciąży i bardzo się martwię..

Od początku. Obecność pc IgG Różyczki świadczy o tym że kiedyś przechorowała na nią Pani a raczej była przeciwko niej zaszczepiona i nie ma powodów do obaw. Niskie pc IgG przeciwko Toxoplazmozie świadczą o braku przechorowania na nią i wynik trzeba powtórzyć co 12 tyg aby upewnić się czy nie doszło do świeżej infekcji w ciąży. Niskie pc przeciwko HCV świadczą o braku infekcji wirusem C i to też bardzo dobrze.