Przeciwwskazania dla mezoterapii igłowej włosów

Czy wole guzowate (łagodne), nadczynnosc oraz choroba Gravsa basenowa są przeciwwskazaniem dla mezoterapii iglowej włosów? Zażywaj rownież fobiami oraz servenon. Czy mogę poddać sie zabiegowi mezoterapii? Dziękuje za odpowiedz.

W zasadzie nie jest przeciwwskazaniem pomimo że do pacjentów z takimi schorzeniami podchodzi się bardziej ostrożnie w medycynie estetycznej. Z drugiej strony nie ma Pani zbyt wiele skutecznych możliwości aby pomóc sobie z wypadaniem włosów.