Przeciwwskazania do wykonania cystoskopii po koronarografii

Witam! Dnia 19 czerwca tego roku miałem zawał serca ściany dolnej. W trybie pilnym wykonano koronarografię oraz angioplastykę prawej tętnicy wieńcowej z implantacją stentu z dobrym efektem (TIMI3). Obecnie przyjmuje następujące leki: clopidogrel 75 mg, concor 2.5 mg, acard 75 mg, prestarium 10 mg i torvalipin 20 mg. Na 12 października 2012 wyznaczono mi termin kontrolnej koronografii (PCI GPZ i D1). W ubiegłym roku przeszedłem trzy zabiegi urologiczne usunięcia guzów z pęcherza moczowego - po badaniach brodawczaki. Obecnie od około trzech tygodni co kilka dni oddaje mocz z krwią koloru różowego z reguły zawsze późnym wieczorem. W ubiegłym tygodniu przez dwa dni pojawiły się w moczu dwa małe skrzepy. Jakieś dziwne - suche, które nie zabarwiały moczu. Po badaniu USG pecherza stwierdzono, brak guzów lecz zasugerowano by sprawdzić to w warunkach szpitalnych. W związku z przebytym zawałem i wyznaczeniem kontrolnej koronarografii na dzień 12 października chciałem zapytać, czy mogę w połowie września udać się do szpitala na zabieg urologiczny. Dziękuję i pozdrawiam!

Witam! Biorąc pod uwagę fakt, że zaplanowana koronarografia ma charakter kontrolny i nie występują objawy o charakterze dławicowym, wydaje się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania diagnostycznej cystoskopii. W związku z tym może Pan zrealizować planowaną hospitalizację na oddziale urologicznym. Pozdrawiam serdecznie!