Przeczulona skóra na dotyk

Witam. Od 5 dni mam bardzo przeczuloną skórę na dotyk. Zaczęło się od pleców, potem lewej piersi, przeszło na łopatkę i pachę. Odczuwam straszny dyskomfort i uczucie poparzenia w tych miejscach. Boli najmniejszy dotyk, nawet przejechanie włosami po plecach sprawie mi ból. Kiedyś miewałam tak przed przeziębieniem, ale teraz zaczynam się niepokoić. Co to może być? Czy potrzebna jest wizyta u lekarza ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Wygląda na neuralgię jak w przebiegu półpaśca. Jeśli w tym rejonie pojawią się jakiekolwiek zmiany skórne, należy pójść do dermatologa. Jeśli ten stan będzie się przedłużał bez zmian na skórze - do neurologa.