Przedawkowanie amfetaminy

Wiem, że Pan powiedział, że i tak dojdzie do mnie, że nie warto brać. Ale czuję, że te dawki, po których wcześniej dostawałam kopa takiego, że nie wiem, co mówiłam i robiłam, mi nie pomagają. Czy mogę przedawkować i jakie są objawy przedawkowania amfetaminy? Przecież trzeba walczyć o siebie, tak Pan powiedział. I znowu czuję, że muszę ćpać, bo nerwowo się czuję i nieswojo, a rano brałam działkę. Może trzeba będzie zacząć brać kokainę? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź....

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

W takiej sytuacji przedawkować bardzo łatwo. Bo środek, który nie daje już "kopa", dalej bardzo silnie obciąża serce, zwiększa częstość jego pracy ,aż do zawału włącznie. Można mówić, że w moim przypadku będzie inaczej albo że inni biorą i jest OK, albo że będę pilnować objawów i nic się nie stanie - niestety, praktyka dowodzi, że zawsze kończy się to inaczej.

Warto poszukać pomocy, bo przyzwyczajenie i ta nerwowość, niepokój po zaprzestaniu barania lub ogrniczeniu - dowodzą bardzo silnego uzależnienia.