Przedawkowanie dopalaczy a problemy z oddychaniem

Witam mam 20 lat i 4 miesiace temu przedawkowalam dopalacze czy mogło to doprowadzić do tego że mam problemy z oddychaniem podczas przedawkowania miałam problemy z ustatkowaniem oddechu i praktycznie od tego momentu mam problemy

Proszę skorzystać z porady lekarza, który jeśli wykluczy zaburzenia somatyczne skieruje Panią do lekarza psychiatry i/lub psychologa.
Zaburzenia psychiczne często maja swój początek w związku z zażywaniem substancji psychoaktywnych jak np narkotyki czy dopalacze.

Każda dawka tzw. dopalaczy jest przedawkowaniem, bo nie ma ustalonej dawki "nieprzedawkowanej", gdyż preparaty nie są przeznaczone do konsumpcji, w każdym razie nie do legalnego używania.
Nie wiadomo, co konkretnie Pani używała, dostępnymi metodami nie sposób tego już dziś stwierdzić, jedynie kryminalistycznymi badaniami. A na takie prawdopodobnie Panią nie stać.
Aktualnie bardziej istotnym pytaniem jest zapytanie o przyczynę tak ryzykownych zachowań.
Proszę Panią o zgłoszenie się do lekarza na badania oraz do psychologa w celu pomocy w radzeniu sobie ze stresem życia...
Pozdrawiam i życzę autorefleksji. JW