Przedłużająca się miesiączka po zastrzyku hormonalnym

Prosze o pomoc . Na poczatku grudnia 5 mialam zrobiony zastrzyk hormonalny . 23 grydnia dostalam miesiaczke i trwa do dzis . Co mam robic czy mam sie czym martwic .pomożecie

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z ginekologiem. Mam za mało informacji klinicznych odnośnie przyczyny dla których zasfrzyk był stosowany i jaki hormon zawierał.