Przedłużające się krwawienia miesięczne u 47-latki

Witam, mam problem mam długie miesiączki ponad miesiąc,obfite.W czerwcu byłam w szpitalu miałam wykonane wyłyżeczkowanie kanału szyjki macicy i jamy macicy.W lipcu było Ok.Natomiast w sierpniu od 13 .08. do 08.09. miałam miesiaczkę zgłosiłam się do ginekologa ponownie przepisał mi hormony Femoston mite 2op. i żelazo kwas foliowy.Tydzień miałam przerwy i ponownie mam krwawienie nie duże ale jest tydzień już nie wiem co mam już robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie może być spowodowane m.in. mięśniakami macicy. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do ginekologa.