Przedłużające się krwawienia u nastolatki

moja corka jest nastolatka wlasnie od roku miesiaczkuje nastopila anomalia w postaci przedluzajacego się okresu już od września bylam z nia ulekarza ginekologa i dal jej duphaston icyclonamine po których ma ogromne boleści podbrzusza czasem napadowe rano iwieczorem , proszw o pomoc

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli pojawiły się dolegliwości w trakcie zastosowanej terapii, należy je zgłosić lekarzowi prowadzącemu. Proszę skonsultować się ponownie z lekarzem ginekologiem i poinformować o wszystkich występujących objawach. Pozdrawiam.