Przedłużające się krwawienie i stan po poronieniu

Witam. Rok temu poronilam (rozpoznanie-reszki po poronieniu CII 8 HB ,d, a wynik hispatologiczny- mola hydatidosa incompleta) lekarz mi zapisal leki antykoncepcyjne Ovulan 75mg do dnia 21 lipca br. bralam i od 22 lipca zaczelam krwawic jestem zaniepokojona poniewaz w styczniu ubieglego roku wyciagnelam wkladke mirene i krwawilam po niej okolo 3 tyg. boje sie ze sie to powtorzy ,czy to jest mozliwe? Dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.