Przedłużające się krwawienie miesiączkowe

Od ok 14 dni mam krawienie. Okres pojawil sie planowo lecz bardzo skromnie, byl dzien przerwy potem przez kilka dni byl bardzo skapy o brazowym zabarwieniu. po ok 7 dniach przyszlo krawienie i bol podbrzusza ktory po wzieciu tabletki ustapil, Krawienie jest slabsze niz przy normalnym okresie. tydzien przed planowanym okres i przez caly okres bola mnie piersi. Martwię sie tym. Nie wiem co to moze oznaczac i czy moge wybrac się do lekarza pomimo krawienia chociaz jest on nie za mocne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowe krwawienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, czy zmianami typu mięśniaki, polipy, nadżerki. Jak najbardziej może Pani udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.