Przedłużające się krwawienie po pominięciu jednej tabletki antykoncepcyjnej

biorę tabletki antykoncepcyjne od kilku miesięcy.W tym miesiącu zapomniałam wziazc jedna tabletka i wcześniej zakończyłam blister z tabletkami.Mam pewien problem bo pięć dni przed zakończeniem blistera z tabletkami pojawilo się krwawienie które trwa do dzisiaj czyli już 9 dni.Co powinnam zrobić?Do lekarza miałabym zapis dopiero za około dwa tygodnie.(Dodam jeszcze ze mam niedoczynność tarczycy i biore euthyrox)

Witam,
krwawienie nie jest niczym niepokojącym, proszę przyjmować tabletki zgodnie z harmonogramem.
Podczas tego typu antykoncepcji krwawienia się zdarzają.
Gdyby krwawienie trwało powyżej 14 dni proszę zgłosić się do ginekologa.