Przedłużające się krwawienie po założeniu wkładki wewnątrzmacicznej

witam mieszkam w holadnii po 8 miesiecy po porodzie mialam zalozona wkladke wewnatrzmaciczna i od tego czasu mam okres a mianowicie zaczal sie 4 tydzien nie wiem czy to normalne czy nie.wybieram sie do lekarza tutaj ale chcialabym dostac jakis informacji na ten temat od naszych polskich lekarzy.dziekuje i czekam na odpowiedz.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

raczej takiego krwawienia nie powinno byc, prosze koneicznie udac się do lekarza ginekologa.