Przedłużające się krwawienie po zastrzyku antykoncepcyjnym

Zastrzyk hormonalny Sayana. Ponad miesiąc temu wziełam pierwszy zastrzyk Sayana w trzecim dniu cyklu. Miesiączka skończyła się normalnie,jednak 3 dni później wystąpiło u mnie krwawienie i trwa do tej pory co sprawia dyskomfort psychiczny i zdenerwowanie nie tylko moje ale i partnera. kiedy takie krwawienie ustąpi i czy jest ono normalne?-jest bardzo uciążliwe. Czy powinnam udać się na badania do swojego ginekologa? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinna się Pani udać się do lekarza ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.