Przedłużające się plamienia i okres podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam 20 lat, od 2 lat bylam na tabletkach antykoncepcyjnych Levomine, pozniej ze wzgledu na przedluzajace sie krwawienie zmieniono mi lek na Elin bylo dobrze az do dnia kiedy dostalam krwawienie tydzien wczesniej majac jeszcze tabletki na rowny tydzien i tak tez juz tydzien trwa juz okres, jest maly tzn.plamienie. zawsze przyjmuje lek regularnie. Skad to przedluzajace sie plamienie. ? Moglo byc tez tak ze pierwsza tabletke z tego opak.wzielam o jeden dzien pozniej badz wczesniej.

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie, konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa.