Przedłużenie renty a amputacja palca u nogi

witam mam pytanie do ortopedy Czy 50 procent uszczerbku na zdrowiu kwalifikuje do przedluzenia renty?? Czy bede mogl pracowac jako w zawodzie obrobka skrawaniem np na tokarkach? Zmiazdzona stopa amputacja 4 i 5 palca z koscimi srodstopia i polamane 2 i 3 palce i zlamane udo podkretarzowe 2 cm krotsza noga i problemy z kregoslupem mam 2 przepuchliny na odcinku ledzwiowym.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena w trakcie komisji lekarskiej ZUS. Proponuję udać się do lekarza medycyny pracy, będzie można coś więcej powiedzieć.