Przedwczesna erekcja u 19-letniego mężczyzny

czejsc , mam zaledwie 19 lat a zaczy martwic mnie moj seksualny problem ... jestem ze tak powiem od niedawna w stałym zwiasku z bardzo ladna dziewczyna i z poczatku nie bylo zadnego problemu ale ostatnio z tym ze gdy prubuje to robic z partnerka to moj penis nie jest dosc twardy a gdy nie dbam o ciagly jego ruch to opada zupelnie ,a nawet jesli dbam by nie nie opadl co bywa czasem niesamowicie trudne to niewyobrazalnie szybko na sam pierwszy dotyk ciala partnerki zdaza sie dojsc mi. dziekuje

Wygląda na to, że twój problem ze sprawnością seksualna ma podłoże nerwicowe. Może on ujawniać się zarówno zaburzeniem erekcji, jak i przedwczesnym wytryskiem. W twoim przypadku rozwiązaniem dręczącego Cię problemu będzie wizyta u seksuologa, który określi dokładnie przyczynę problemu i zaleci odpowiednie postępowanie. Nieleczone nerwicowe zaburzenia seksualne mają tendencję do utrwalania się i pogłębiania.

Pozdrawiam,
A.C