Przedwczesna miesiączka a pozytywny wynik testu ciążowego

Witam Mam 20 lat dzisiaj dostałam "okresu" a powinnam za 7 dni. Odrazu załapałam za test ciążowy miałam go w domu bo cos podejrzewalam wyszly dwie kreski druga taka blada, pozniej nastepny i druga wyszla ale bardzo malo widoczna. Moje pytania : Czy to poronienie,a moze testy niewiarygodne nie wiem co o tym myśleć dodam ze nic mnie nie boli troche kuje koło pępka. Bardzo proszę o odpowiedz . Joasia

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności należy wykonać badanie beta hcg z krwi, a następnie bez względu na wynik udać się do lekarza ginekologa.