Przedwczesne wydzielanie się płynu - prejakulat

Mam pytanko co do przezroczystego płynu . A mianowicie gdy przytulam się z partnerką to już mi się wydziela ten przeźroczysty płyn prawdopodobnie (prejakulat), mimo iż członek jest jeszcze miękki (w stanie spoczynku). Gdy członek unosi mi się to wiadomo nadal mi się wydziela ten płyn. Po rozmowie z dziewczyna poprzedni partnerzy tak nie mieli żeby tak szybko się ten płyn wydzielał. Moim zdaniem jest jakiś powód tego. A moje zasadnicze pytanko jest takie: Czy jest jakaś rada, albo będę musiał się udać do specjalisty bo chyba wiem że zbyt za szybko wydziela się ten płyn, a moja partnerka niestety brzydzi się tym, i mi mówi że pierwszy raz się z tym problemem spotkała, i dlatego wiem że coś jest nie tak. Proszę o fachową poradę .
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Preejakulat jest wydzieliną gruczołów opuszkowo-cewkowych wydzielanych z penisa w trakcie pobudzenia seksualnego. Ilość wydzielanego płynu jest zmienna osobniczo. Być może u Ciebie wydzielana jest znacznie większa, niż u pozostałych partnerów. Jest to stan fizjologiczny i nie można tego leczyć.
Jeżeli masz dalsze wątpliwości, możesz skonsultować się z urologiem.
Pozdrawiam.