Przedwczesne wytryski u 18-latka

Witam mam 18 lat i od okresu dojrzewania się mastutbowalem do teraz. Od 2 miesięcy mam dziewczynę i jest ona pierwsza jeśli chodzi o take sprawy . Problem w tym że podczas już gry wstępnej mam uczucie jak by mi chciało wytrysnac z penisa przy oralnym wystarczy parę ruchow tak samo jak przy seksie. Pierwszy raz kończę mniej niż 1 min to zawsze daje sobie odpocząć i staram się drugi raz i chodzi o to że raz stasinek jest wystarczający a raz nawet za drugim razem kończę szybko.

W Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie przyjmuje lekarka seksuolog i psychiatra.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com. Poznań.

Dzień dobry!

W początkach życia seksualnego, w nowym związku krótki czas trwania stosunku i znikoma zdolność kontroli nad momentem wytrysku są naturalne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z czasem, regularnym współżyciem i pozytywnym nastawieniem ten czas będzie się wydłużał. Proszę skonsultować się z seksuologiem, jeśli mimo to czas trwania stosunku będzie dla Pana źródłem stresu.

Pozdrawiam!