Przedwczesny okres a możliwość ciąży

Witam. Mam problem odnosnie okresu. Kochałam sie z partnerem 14 stycznia, mialam wtedy dni plodne, nie zabezpieczamy sie. Okresu powinnam dostac 6 lutego a dostalam 26stycznia, duzo bardziej obfity a zawsze moglam go wyczekiwac z zegarkiem w reku i dlatego spowodowalo to moj niepokoj. Czy jest to normalne? moze oznaczac ciaze? pracuje fizycznie juz ładnych kilka lat i dlatego tez martwie sie bo gdyby to byla ciaza moja praca zaszkodzilaby dzidziusiowi :( prosze o pomoc Pozdrawiam Diana.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi. Objawy nie wskazują na ciążę. Najpewniej doszło do zaburzeń hormonalnych (spowodowanych zmianą miejsca zamieszkani, infekcją itp.) - stąd wcześniejszy okres.