Przedwczesny okres a nudności

Witam. Moja dziewczyna dostała ostatnio przedwczesnego okresu. Okres zaczął się jakieś 5 dni wcześniej od terminu, który ona sobie wyliczyła. Okres trwał normalnie tyle ile zwykle jej trwał. W czasie okresu odczuwała w ciągu dwóch dni małe mdłości, ale jak minął jej okres to wszystko wróciło do normy. Miała już wcześniej takie wahania okresu. Że miała wcześniej lub troszkę później. Czy przyczyną może być nasze współżycie? Czy jest jakaś inna przyczyna? Prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Na nieregularność cykli menstruacyjnych a także wystąpnie nieregularnego krwawienia wpływają różne czynniki, jest to bardzo indywidualne. Wasze współżycie nie ma bezpośredniego wpływu na regularność cykli o ile nie dojdzie do zapłodnienia. Czysto matematyczne "wyliczanie" konkretnego dnia bez innych obserwacji jest mało skuteczne.
Pozdrawiam!