Przedwczesny wytrysk a chodzenie ze ściągniętym napletkiem

Witam. Mam 22 lata i mam przedwczesny wytrysk. Współżyje z dziewczyną pół roku i chciałbym się dowiedzieć czy chodzenie ze ściągniętym napletkiem sprawi, że penis będzie mniej wrażliwy i przedłuży się czas stosunku. Czy chodzenie ze ściągniętym napletkiem jest bezpieczne? Proszę o odpowiedź.

Być może trochę tak, przedłuży sie kontakt, bo czubek penisa będzie mniej przewrażliwiony.
Ale bielizna i penis musi być idealnie czysty, żeby nie powstał stan zapalny od drażnienia nieczystego...
Po każdym oddaniu moczu chusteczką higieniczną osuszyć ujście cewki moczowej.
Zołądź można trochę posmarować oliwką dziecięcą , np. Baby lub K-Y żelem z apteki.

Nie należy jednak oczekiwać rewelacji, bo problem leży bardziej w "głowie", w neuromediatorach mózgowych, w ich proporcjach.
Wyznawcy religii Mojżeszowej oraz Islamu są obrzezani, a mają problemy również...
Ważne jest , by kontakty były dość często i regularnie, np. 6 razy w miesiącu, o ile to możliwe.`
Bardzo ważne jest skuteczne zabezpieczenie, lęk przed prokreacją oraz wycofywanie się z penisem przed ejakulacją przyspiesza wytrysk.
Warto powtarzać penetrację, jeśli to możliwe. Drugi i trzeci kontakt jest zwykle wydatnie dłuższy.
Alkohol i niektóre środki psychoaktywne są pułapką, jeśli nawet początkowo przynoszą wydłużenie.
Dość szybko bowiem przyczyniają się do gorszego problemu: dysfunkcji erekcyjnej.
Stosowanie preparatów z Sieci nie jest bezpieczne.
Czasami para zbytnio wydłuża preludium przed penetracją, dobrze, jak partnerka akceptuje przez jakiś czas niezadługą grę wstępną. Kontakty powinny być "androcentryczne.
Upraszczając, można powiedzieć, że im dłużej będzie twardy penis przed pochwą, to krócej w pochwie...
Po uzyskaniu większej kontroli nad wytryskiem kontakty mogą i powinny być bardzie "ginekocentryczne".
Jeśli problem będzie trwał, mimo upływu czasu, to pozostaje wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.