Przedwczesny wytrysk - dlaczego tak się dzieje podczas penetracji?

Mój problem polega na tym, że zaraz po włożeniu penisa do pochwy czuję, że zaraz mogę dojść. Ale mam tak tylko przy wkładaniu penisa do pochwy, w innych sposobach zadowolenia mogę bardzo długo. Dlaczego tak jest? Mam 21 lat.
21 LAT ponad rok temu

Witam,
Przyczyną przedwczesnego wytrysku u młodych mężczyzn często jest brak doświadczenia seksualnego oraz szczególnie silne podniecenie, które - zwłaszcza podczas potencjalnej penetracji - powoduje silniejsze uwrażliwienie członka, a w rezultacie szybszą ejakulację.
Z czasem dolegliwość ta ustępuje samoistnie.
Pozdrawiam.