Przedwczesny wytrysk i problem z erekcją - jak sobie z tym radzić?

Co zrobić, żeby uniknąć przedwczesnego wytrysku? Mam obawy, że podczas gry wstępnej odbędzie się u mnie przedwczesny wytrysk... Co zrobić również, żeby utrzymać długo erekcję? Boję się, że po wytrysku mój członek od razu opadnie... Po jakim czasie mogę znów liczyć na to, że będzie sztywny tak jak przed wytryskiem? Dziękuję z góry za odpowiedź...
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Przedwczesny wytrysk jest zaburzeniem i jako taki nie występuje samoistnie. Jeżeli jednak stanowi on Twoją dolegliwość to jego przyczyną może być stres, brak komfortowej, intymnej atmosfery zbliżenia, ale także nałogowe stosowanie używek. Zwykle eliminacja tych czynników powoduje ustąpienie zaburzenia.
Z kolei ustępowanie erekcji bezpośrednio po wytrysku jest zjawiskiem naturalnym, a do czasu osiągnięcia dalszej gotowości do kolejnego stosunku może upłynąć od kilku minut do kilku godzin. Wynika to z cechującego mężczyzn znacznego wydatku energetycznego na stosunek.
Pozdrawiam.