Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Zaplanowanie odpowiedniego leczenia zależy od wcześniejszego rozpoznania problemu i bardziej szczegółowej rozmowy, wywiadu dotyczącego Pana ogólnego stanu zdrowia, historii życia itp. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Istnieje skuteczna farmakoterapia (leki) zarówno w leczeniu wytrysku przedwczesnego, jak i zaburzeń erekcji. Może zdarzyć się również tak, że obok leczenia farmakologicznego, lekarz poleci psychoterapię.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Pojawil sie lek na recepte PRyligy koszt ok 90-120zl za 3 tab.Mozna udac sie tez dio urologa lub seksuologa

0

Leczeniem zaburzeń wzwodu oraz dysfunkcją wytrysku zajmują się lekarze seksuologii. Leczenie jest zwykle skuteczne, choć u Pana współistnieją dwa problemy, co utrudnia terapię. Same problemy raczej nie ustąpią. Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry.

Sądząc z opisu, nie obejdzie się bez wizyty u seksuologa, który po konsultacji może zaordynować Panu adekwatne do problemu leczenie.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy