Przedwczesny wytrysk i sposoby wydłużenia stosunku

Witam zacząłem spotykać się z dziewicą wcześniej miałem parę partnerek i mam problem z przedwczesnym wytryskiem dopiero za 3-4 razem z rzędu seks trwa dłużej niż 2min. Jaka jest dobra metoda aby wydłużyć pierwsze zbliżenie poza leczeniem u lekarza?

Dzień dobry!

Leczenie wytrysku przedwczesnego, jeśli rzeczywiście taka będzie diagnoza, zazwyczaj opiera się właśnie na farmakologicznym (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapii (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!