Przedwczesny wytrysk po stulejce

Miałem stulekję, którą sam wyleczyłem. Została mi jednak nadwrażliwość, która nie zabardzo chce zniknąć. Zmniejszyłem ją znacznie, ale nadal jest. Współżyłem z kobietą dwa razy i niestety za każdym razem bardzo szybko doszedłem. Moje pytanie jest takie: czy jest to wina nadwrażliwości, czy może te dwie sprawy nie maja związku? Jak nadwrażliwość mi zniknie całkowicie, to przedwczesny wytrysk też powinien?

Redakcja abcZdrowie

Zwiększone odczuwanie bodźców dotykowych może być przyczyną przedwczesnego wytrysku. Jeśli nie ustąpi wraz z osłabnięciem nadwrażliwości, wtedy można będzie się zastanawiać nad inną przyczyną.