Przedwczesny wytrysk podczas masturbacji

Witam! Mam problem z masturbacją kiedyś trwało to kilkanaście minut teraz zaledwie minutę. Zaczeło się to wszystko przez to że miałem mocną ochotę na sex ale że nie mam partnerki muszę się masturbować byłem bardzo podniecony ale niespodziewanie miałem gości i nawet nie zacząłem. Ot tamtej chwili moja masturbacja trwa niecałą minute a wcześniej trwała kilkanaście minut boję się że będę miał przedwczesny wytrysk POMOCY!!!!!!!

Proszę nie zamartwiać się aż tak. Przedwczesny wytrysk można rozpoznać, jeśli on powtarza się w ciągu 6 miesięcy przy regularnym współżyciu z partnerką. Podczas masturbacji nie można tego rozpoznania postawić.
Ok 12-17% mężczyzn ma problemy z przedwczesnym wytryskiem.
Na szczęście większości pacjentów potrafimy pomóc. Są rożne metody leczenia-od treningowych poprzez psychoterapeutyczne aż do farmakologicznych (najskuteczniejszych). Zachęcam, mimo wszystko do wizyty u lek.-seksuologa celem wykonania badań dodatkowych. Być może, okaże się, że będzie potrzebna psychoterapia.
Pozdrawiam,
Jarosław Lenartowicz

Dzień dobry!

Istnieją metody treningowe, które można stosować podczas samodzielnej masturbacji. Polegają na rozpoznawaniu i rozumieniu swoich odczuć, emocji i stopnia podniecenia w trakcie masturbacji oraz stopniowej nauki kontrolowania momentu wytrysku. Zachęcam do lektury artykułów m.in. na portalu abczdrowie.pl

Pozdrawiam!