Przedwczesny wytrysk podczas stosunku z dziewczyną

Witam. Mam 21 lat i współżyje z dziewczyna około pół roku. Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Używaliśmy prezerwatyw opóźniających wytrysk ale moja dziewczyna nic w nich nie czuła. Bez tych prezerwatyw niestety ja szybko kończę i chciałbym to zmienić. Co mam zrobić:( Proszę o pomoc!

Dzień dobry!

Prezerwatywy ze środkiem znieczulającym mogą oddziaływać także na partnerkę i zmniejszać jej doznania. Rozwiązaniem może być np. użycie maści na członek i na nią nałożenie klasycznej prezerwatywy (aby środek nie miał kontaktu z ciałem partnerki). Generalnie jednak wytrysk przedwczesny skutecznie i na stałe leczy się farmakologicznie. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam, jest wiele metod leczenia w sytuacji przedwczesnego wytrysku. Może Pan zdecydować się na farmakoterapię- wówczas powinien Pan pójść do lekarza seksuologa, który zaaplikuje odpowiednie leki , lub próbować rozwiązać problem metodami psychologicznymi, wówczas pomocny okaże się psycholog-seksuolog.Niektórzy podejmują samodzielną pracę-( z różnym skutkiem), nad zwiększeniem samokontroli w tej sprawie poprzez ćwiczenia mięśni Kegla.Pozdrawiam