Przedwczesny wytrysk podczas stosunku z nową partnerką

Witam, mam otóż pewien problem. Żyłem oraz współżyłem z dziewczyną przez 2,5 roku, regularne stosunki, itp nie miałem żadnych problemów. Niestety się rozstaliśmy, teraz jestem z nową partnerką i mam problem. Bardzo szybko dochodzę, bardzo mnie to frustruje, ponieważ nie odczuwam żadnej przyjemności, od razu jak wprowadzę członka do pochwy mojej partnerki, po prostu wybucham. Wcześniej nie było takiego problemu. Nie wiem czym może być to spowodowane.Proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Być może za bardzo się Pan stresuje i z tego wynikają tego typu problemy. może to być kwestia tzw przyzwyczajenia. Jeżeli problem będzie się utrzymywać Proszę udać się do lekarza seksuologa.