Przedwczesny wytrysk podczas stymulacji stosunku

Witam Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Kiedy z moja partnerka w bieliźnie wykonujemy ruchy aby stymulować jej łechtaczkę moim członkiem zdarza mi się dojść. Kiedyś mi się to nie zdarzało ale od miesiąca taki problem wyskakuje. Gdy staram się o tym nie myśleć to niestety opada także erekcja jednak do wytrysku dochodzi. Tak samo podczas stosunku gdy wykonam tylko kilka ruchów juz pojawia się wytrysk. Chciałbym zaspokajać swoją partnerkę a tu mam taki problem. Proszę o radę jak to pokonać.

Dzień dobry!

Krótki czas trwania erekcji i brak kontroli nad momentem wytrysku jest charakterystyczny i naturalny dla mężczyzn bardzo młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne czy współżyjących nieregularnie.
Jeśli sytuacja nie będzie ulegać zmianie z mijającym czasem i rosnącym doświadczeniem, proszę osobiście zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam,

Przede wszystkim jesteś bardzo młody, co ma ogromny wpływ na tego typu problemy. Na początek spróbuj bardziej otwartej komunikacji z partnerką, postaraj się być zrelaksowany przy zbliżeniu i przestać myśleć o wytrysku. Zanotuj, jakie myśli i uczucia pojawiają się, gdy dochodzi do zbliżenia. Jak reaguje na to partnerka? Czy coś się zmieniło w ciągu tego miesiąca (np. częstotliwość zbliżeń i masturbacji, fantazje seksualne, osłabienie organizmu, stres?). Trudno powiedzieć, co dokładnie jest przyczyną na podstawie powyższego opisu.

Pozdrawiam