Przedwczesny wytrysk przed stosunkiem

Mam 18 lat jestem prawiczkiem Jakiś rok temu pierwszy raz "próbowałem" się kochać z moją dziewczyną, niestety podczas zakładania prezerwatywy doszedłem Ostatnio z inną dziewczyną postanowiliśmy się kochać i znów nastąpił ten sam problem Myślałem że to jednorazowy wybryk. Więc od razy spróbowaliśmy jeszcze raz i znów prawie to samo choć trochę później nastąpił wytrysk(po jakiejś minucie stosunku) Dodam że łatwo się podniecam, wystarczy jeden pocałunek namiętny i zaraz mam wzwód. Proszę o pomoc !

Dzień dobry!

Duża pobudliwość, krótki czas trwania stosunku i niewielka kontrola nad momentem wytrysku jest naturalna w niektórych sytuacjach, np. u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne, po dłuższej przerwie bez współżycia, po rozpoczęciu współżycia z nową partnerką, przy nieregularnych, sporadycznych kontaktach seksualnych, w sytuacji silnego stresu lub napięcia emocjonalnego (także pozytywnego) itp.

Jest możliwe i prawdopodobne, że po jakimś czasie regularnego współżycia zauważy Pan stopniowe wydłużanie się czasu stosunku. Zachęcam, żeby podejść do tego ze spokojem i cierpliwością, obserwować siebie, stopniowo uczyć się reakcji swojego ciała, zbierać kolejne doświadczenia. Nadmierny stres, koncentracja na wytrysku i przewidywanie wytrysku przedwczesnego - zwiększają szansę, że znów się pojawi.

Do seksuologa proszę zgłosić się, jeśli sytuacja z czasem nie będzie ulegała zmianie.

Pozdrawiam!